star
К сожалению, данная вакансия устарела или приостановлена работодателем и сейчас недоступна

Заступник директора (керівник логістики) автотранспортної компанії

Особенности вакансии

 • Знание языка
  • Английский язык
 • Вид занятости
  • Полная занятость
 • Уровень владения языком
  • Английский (продвинутый)
 • ПО
  • 1C

Транспортний підрозділ ПП 'Львівкульттовари' (www.lvcargo.com), що виконує перевезення вантажів у міжнародному, національному та регіональному сполученнях вже більше 15 років оголошує конкурс на заміщення вакансії заступника директора автотранспортного підприємства. Основні задачі: організація активноїроботи відділу логістики підприємства із залучення партнерів; забезпечення оперативної та раціональної роботи підрозділів підприємства в розрізі максимально ефективного використання його ресурсів, в т.ч. автопарку та кадрового потенціалу; забезпечення виконання планових показників роботи підприємства; формування та реалізація стратегії маркетингового розвитку підприємства на ринку. Працюємо в Україні та Європі. Потрібен компетентний, досвідчений, порядний, вмотивований та активний фахівець.

Вимоги: досвід роботи на схожій посаді від 5-ти років, вміння та досвід управління людьми, відмінні знання та навички в транспортній логістиці, чітке знання нормативно-законодавчої бази в сфері міжнародних та національних перевезень вантажів, високі аналітичні здібності, вільне володіння ПК (1С Підприємство, офісні програми, робота з інтернетом), розуміння потреб та умов експлуатації автопарку, знання технічної складової діяльності автотранспорту, комунікабельність, чесність, порядність, знання іноземних мов, бажання інтенсивно працювати та розвиватись.

Обов'язки: управління роботою відділу логістики та технічних служб підприємства з метою максимально ефективного використання його автопарку, активний пошук та організація роботи з потенційними замовниками, формування договірних відносин з ними, організація постійної роботи з існуючою клієнтською базою, підтримання своєчасного документообороту, звітності та аналізу. Маркетинговий супровід підприємства. Організація роботи з експедованим транспортом.

Умови роботи: система нарахування зарплати до обговорення, залежна від результатів роботи.

report-vacancy.svgПожаловаться на вакансию
rabota.ua mobile app - app storerabota.ua mobile app - google play
pracujnetwork
ООО «Работа Интернэшнл» © 2020 Все права защищены и охраняются действующим законодательством Украины. Использование материалов с данного сайта возможно только с письменного разрешения компании ООО «Работа Интернэшнл». Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных объявлений.