star
К сожалению, данная вакансия устарела или приостановлена работодателем и сейчас недоступна

Водій міжнародник Е

35000 грн.

Від виробітку, 20-50 тис.грн.

Особенности вакансии

 • Вид занятости
  • Полная занятость
 • Категория водительских прав
  • Права категории С
  • Права категории Е
 • Вид перевозок
  • Международные перевозки
 • Вид транспорта
  • Грузовое авто
 • Преимущества
  • кар`єрний ріст
  • висока зарплата
  • відрядні

Транспортний підрозділ ПП «Львівкульттовари», що здійснює перевезення вантажів у міжнародному, національному та регіональному сполученнях більше 15 років оголошує про вільну вакансію водія міжнародного автопоїзда DAF. Також є вакансія підмінного водія на автомобілі кат. Е (міжнародка) або С, С1 (по Україні). Нам потрібні компетентні люди, що бажають інтенсивно працювати на українському підприємстві та отримувати за це достойну заробітню плату. Добрий ДОСВІД роботи на комерційному транспорті ОБОВ'ЯЗКОВИЙ.

Ми пропонуємо: стабільну роботу в українській компанії, що розвивається; дружний, професійний колектив; конкурентну, своєчасну (3 р. в міс.) заробітню плату; справедливу та мотиваційно спрямовану систему нарахування зарплати; можливість кар'єрного росту, роботу на доглянутому та вчасно обслуженому автомобілі підприємства; корпоративний мобільний зв'язок.

Вимоги: трудова книжка з відповідними записами або рекомендації з попередніх місць роботи, мед.довідка водія (можна зробити під час стаж.), вік від 25-ти років ОБОВ'ЯЗКОВО; знання будови, основ ремонту та технічного обслуговування а/м ОБОВ'ЯЗКОВО; готовність до частих відряджень, чесність, порядність, відповідальність, стресостійкість, вміння поводитись з людьми та документами, бажання інтенсивно працювати ТЕЖ ВСЕ ОБОВ'ЯЗКОВО; для міжнародних перевезень - закордонний паспорт, картку для тахографа, код 95.

Для автопоїзда Volvo або DAF: посвідчення водія кат.Е, проживання у Львові або ближніх районах;

Для підміни на категоріях С-С1: посвідчення водія кат. С і С1, проживання у Львові або ближніх районах.

Обов'язки: функції водія-експедитора транспортної компанії (окрім безпосередньо водіння - догляд за автомобілем, контроль технічного стану а/м, усунення несправностей в рейсі, участь в ремонті в ремзоні, робота з вантажем та документами, відповідальність при отриманні, перевезенні та видачі вантажу, внутрішня звітність), дотримання трудової та фінансової дисципліни, знання та чітке виконання посадової інструкції

Умови роботи: ненормований графік (рейсовий, тривалість рейсів до 2-х тижнів), водій закріплюється за певним автомобілем, власна ремонтно-технічна база. З/п від виробітку: автопоїзд DAF на міжнар.рейсах 20-50 тис.грн., підміна по Украні 10-25 тис.грн. Окремо нараховуються та виплачуються відрядні (в середньому 6 тис.грн.).

Осіб, що мають схильність до зловживань чи порушень дисципліни прохання зекономити свій та чужий час та не звертатись за даним оголошенням. Також прохання звертатись тільки при наявному зацікавленні у вакансії та відповідності вищезазначеним вимогам. Дякуємо!

report-vacancy.svgПожаловаться на вакансию
rabota.ua mobile app - app storerabota.ua mobile app - google play
pracujnetwork
ООО «Работа Интернэшнл» © 2020 Все права защищены и охраняются действующим законодательством Украины. Использование материалов с данного сайта возможно только с письменного разрешения компании ООО «Работа Интернэшнл». Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных объявлений.