Вакансия закрыта

Manager de cuentas, Менеджер з продажу на іспанській

30 000 — 100 000 ₴   Sueldo + los bonos
City Staff
1 год назад
12 декабря 2022
Другие страны

Менеджер з продажу на іспанській мові

Проводиться набір кандидатів на позицію «Менеджера по роботі з клієнтами на іспанській » в міжнародну компанію.

Наші очікування від кандидата:

  • знання етапів продажу — перед тим, як щось пропонувати клієнту. Ви спочатку маєте виявити його потребу і лише потім підібрати послугу під його запит;
  • бажання перейти на новий рівень професійного розвитку та інтенсивно навчатися;
  • досвід роботи на подібній позиції не обов'язковий;
  • готовність працювати без строгих скриптів — ми навчимо основної специфіки, але Вам потрібно бути гнучким та правильно підібрати стратегію ведення переговорів під кожного клієнта;
  • здатність швидко адаптуватися до внутрішніх та зовнішніх факторів;
  • грамотність — Ви маєте вільно спілкуватися та писати іспанською мовою (клієнти — носії мови);
  • харизма, впевненість та експертність.

Ми пропонуємо:

  • зручний графік роботи з 10:00 до 19:
  • З/п від 30000 грн., ставка + бонус;
  • навчання; кар'єрний ріст;
  • комфортабельний офіс у пішій доступності від метро в одній із прекрасних столиць Європейського союзу;
  • навчання за рахунок компанії

Necesitamos un nuevo jugador de equipo!

El puesto: Manager de Cuentas

No exigimos requerimientos especiales

Solo necesitamos que tengas deseos de aprender y no dejar de hacerlo

Responsabilidades:

  • Proveer un servicio excelente a nuestros clientes Hispanohablantes registrados
  • Trabajar con nuestra propia base de datos)no perderas el tiempo buscando nuevos clientes.
  • Vas a hacer dinero y te vas a divertir

Las ventajas de trabajar con nosotros:

  • Alto nivel de ingresos (30000 UAH + excelente sistema de bonificacion, llegando en promedio a 100000 UAH)
  • Trabajaras en una compania estable y moderna (tenemos mas de 5 anos en el mercado)
  • Nosotros nos desarrollamos e innovamos todo el tiempo, asi que preparate a aprender nuevas cosas con nuestro patrocinio
  • Oficina muy confortable y con ubicacion central
  • Cafe y acompanantes siempre.

Horario:

  • Lunes a viernes (10:00 a 19:00)

Telegram:

Si estas preparado para ganar un buen dinero, desarrollarte y aprender nuevas cosas, envianos tu CV a nuestro correo.

Te espreramos!