star
company-link

Опубликовано 9 часов назад

Продавець - касир (неповна зайнятість)

Особенности вакансии

Знание языка

Английский язык

Вид занятости

Неполная занятость

Район/массив

Подольский район

Оболонский район

Метро

Почайна

Дополнительные сведения

Без опыта

Кассовые операции

Кассовые операции в торговле

Часткова зайнятість - чудова можливість поєднати роботу з навчанням, проводити більше часу з родиною та друзями, або ж раціонально розподілити свій час між роботою та хобі. Також це може бути стартом у твоїй професійній кар'єрі - спробуй, щоб дізнатися, чи підходить ця робота особисто тобі!

Ми пропонуємо часткову зайнятість на 20, 25 та 32 години на тиждень.

Про тебе:

Тебе цікавить облаштування повсякденного життя людей вдома, ти насолоджуєшся роботою у швидкому та орієнтованому на майбутнє середовищі та захоплюєшся продажами та отриманням найкращого для свого клієнта. Твоє натхнення допомагає тобі досягати та перевищувати свої цілі, в той час як ти завжди прагнеш нових знань і хочеш розширювати свої навички та навчатися, використовуючи це на користь ІКЕА та щоб рости особисто.

Тобі потрібно мати:

 • Високий рівень комунікативних навичок, впевненість у розмові з людьми, здатність швидко встановлювати контакт
 • Захоплення своєю роботою та роботою з іншими колегами в команді, бажання використовувати та брати особисту ініціативу та приймати рішення
 • Здатність встановлювати пріоритети і організувати свою власну роботу, щоб найкращим чином використовувати наявний час, гарна персональна дисципліна
 • Здатність працювати у швидкому, динамічно мінливому середовищі, гнучкий підхід / відкритість до змін
 • нтерес до облаштування повсякденного життя вдома та дизайну інтер'єру
 • Цінності IKEA відображають твої особисті цінності та є рушійною силою у твоїх діях
 • Комп'ютерна грамотність

Твоя задача полягатиме в наданні нашим клієнтам відмінного досвіду покупок в магазині IKEA міського формату на кожному етапі контакту, через унікальне, відмінне та послідовне ставлення до обслуговування клієнтів, поєднуючи підхід IKEA до дизайну інтер'єру та багатоканальних продажів, використовуючи свої навички в багатозадачності, гнучкість в роботі та готовність постійно розвивати нові компетенції.

Про твої завдання:

У цій ролі, твоїми основні завдання та обов'язками будуть:

 • Поділяти пристрасть до товарів IKEA і активно вивчати їх характеристики та переваги, ділитися своїми знаннями з клієнтами та колегами.
 • Мати знання, впевненість та бажання вирішувати скарги клієнтів, позитивно та швидко працювати з будь-якими проблемами, що виникають.
 • Активно звертатися до клієнтів, яким ти бачиш, що потрібна додаткова допомога. Визначати їх потреби, задаючи правильні запитання та консультуючи щодо найкращих рішень для їх домівок, щоб перевищити їхні очікування.
 • Працюючи на касі, точно реєструвати товари та оплату від клієнтів відповідно до наявних процедур, а також дотримуватись правил поводження з готівкою, щоб забезпечити безпеку всіх отриманих коштів.
 • Активно пропонувати всі послуги, доступні в магазині IKEA міського формату, щоб допомогти клієнтам зробити поінформований вибір, який принесе їм найкращий купівельний досвід.
 • Сприяти тому, щоб магазин IKEA міського формату був безпечним та надійним середовищем у будь-який час для відвідувачів та колег.
 • Як частина комерційної команди магазину, ти приймаєш участь у формуванні комерційного плану дій та береш відповідальність за виконання своєї частини у його впровадженні.

ІКЕА Україна є частиною організації ІКЕА Південно-Східна Європа - це захоплюючий регіон з великими можливостями та амбіційним планом росту у всіх країнах: Хорватії, Румунії, Сербії, Словенії та Україні. Зараз ми керуємо 4 магазинами і відкриємо 2 нові в наступні 2 роки.

Приєднайся до нас і відкрий для себе надзвичайні можливості для росту та розвитку разом з нами!

Ми наполегливо заохочуємо і щиро вітаємо заявки від людей всіх культур, походження та досвіду, тому що вважаємо, що різноманітність в ІКЕА робить нас сильнішими.

Приєднуйся до нас зараз та подавай заявку онлайн!

report-vacancy.svgПожаловаться на вакансию
Получайте новые вакансии в мессенджерах!

Получайте новые вакансии
в мессенджерах!Получать в ViberПолучать в ViberПолучать в TelegramПолучать в Telegram