Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Specjalista ds. rekrutacji

KRAFTTRANS
4 года назад
20 августа 2019
Другие страны

МОЖНО ПРИСЫЛАТЬ РЕЗЮМЕ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ

Opis stanowiska:

  • Rekrutacja pracownikow na terenie panstw: Ukraina, Bialorus, Rosja, Gruzja, Moldowa i etc. ;
  • Przeprowadzenie procesu selekcji i wdrozenia nowych pracownikow;
  • Scisla wspopraca z innymi dzialami;
  • Udzial w biezacej obsludze klienta oraz kontakt z Urzedem Pracy ;
  • Udzial w planowaniu dzialan rekrutacyjnych ;

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doswiadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji pracownikow na terenie panstw: Ukraina, Bialorus, Rosja, Gruzja, Moldowa i etc. - warunek konieczny;
  • Znajomosc branzy TSL, szczegolow pracy kierowcow, magazynierow, pakowczy i etc. bedzie dodatkowym atutem;
  • Biegle korzystanie z komputerow, aplikacji mobilnych oraz sprawne odnajdywanie tresci w Internecie;
  • Umiejetnosc pracy w zespole, inicjatywa;
  • Komunikatywnosc, latwosc w nawiazywaniu kontaktow, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy;
  • Fantastyczna atmosfere pracy - towarzystwo kreatywnych, pozytywnych ludzi;
  • Biuro w Markach, przedmiescie Warszawy;
  • Niezbedne narzedzia pracy (telefon, komputer)
  • Mozliwosc szybkiego awansu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.

„Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KRAFTTRANS VENUS GmbH Oddzial w Polsce z siedziba w Markach zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)". Jednoczesnie wyrazam zgode na przetwarzanie przez ogloszeniodawce moich danych osobowych na potrzeby przyszlych rekrutacji.

Wladimir Jelenskij