star
К сожалению, данная вакансия устарела или приостановлена работодателем и сейчас недоступна
company-link

Асистент Аудитора

Особенности вакансии

Знание языка

Английский язык

Вид занятости

Полная занятость

ПО

Microsoft Excel

Microsoft Word

PowerPoint

MS Office

Дополнительные сведения

Работа для студента

Без опыта

Вид аудита

Внешний аудит

Внутренний аудит и контроль

«Делойт» шукає кандидата на посаду асистента аудитора у департамент аудиту в київському офісі компанії.

Якщо шляху не існує - створи свій власний!

Департамент аудиту не лише проводить аудит фінансової звітності компаній відповідно до місцевих та міжнародних стандартів, а й допомогає клієнтам у досягненні їхніх бізнес-цілей, удосконаленні процесів управління ризиками та підвищенні прозорості.

Обов'язки:

 • участь у підготовці фінансової звітності відповідно до місцевих та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку;
 • робота у складі команди для перевірки фінансових документів клієнта та надання професійних послуг;
 • взаємодія з клієнтами на щоденній основі, що дасть можливість розширити мережу контактів серед фінансових фахівців і представників промисловості.

Вимоги:

 • вища освіта в галузі економіки/аудиту/фінансів чи іншій галузі (ступінь бакалавра);
 • знання основ бухгалтерського обліку;
 • хороший рівень володіння англійською мовою (не нижче рівня Intermediate);
 • знання програм MS Office: MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, Outlook;
 • готовність до відряджень у межах України;
 • бажання працювати в команді;
 • досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку вважатиметься перевагою;
 • готовність працювати повний робочий день.

Ми пропонуємо:

 • дружня та енергійна команда, підтримка та куучинг від колег;
 • конкурентна заробітна плата;
 • тренінги з розвитку основних компетенцій та навичок міжособистісного спілкування;
 • підтримку в отриманні професійних кваліфікацій (ACCA);
 • можливості для швидкого кар'єрного зростання;
 • медичне страхування з першого дня роботи;
 • комфортний офіс, дружню атмосферу та динамічне середовище.

«Делойт» є однією з провідних аудиторських фірм у світі, яка надає професійні послуги у сфері аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками підприємства та консультування з питань оподаткування й права.

Наші бачення й стратегія, розроблені у співпраці з керівництвом і партнерами фірм-учасників «Делойт» у всьому світі, засновані на принципі As One, який передбачає взаємодію в усіх географічних, функціональних і бізнес-напрямах для досягнення найвищої якості послуг, що надаються фірмами-учасниками.

Корпоративна відповідальність

У «Делойт» ми віримо у важливість лідерства на всіх рівнях. Ми очікуємо, що наші працівники поділятимуть нашу мету, досягатимуть поставлених цілей та вирішуватимуть найважливіші питання наших клієнтів, працівників і суспільства, а також здійснюватимуть вплив, що має значення.

Мета компанії «Делойт» - здійснювати вплив, що має значення. Щодня працівники «Делойт» прагнуть змінювати життя навколо себе на краще. Ми пишаємося нашою роботою, що спрямована не лише на задоволення потреб клієнтів, а й на вирішення питань, що є важливими для наших працівників та суспільства, в якому ми працюємо й живемо. Ми завжди прагнемо бути прикладом для наслідування щодо якості, професійної чесності та позитивних змін.

У «Делойт» ми прагнемо залучати й утримувати висококваліфікованих спеціалістів та цілеспрямованих працівників інвестуючи в їхній розвиток та допомагаючи їм у досягненні успіхів. Ми впевнені, що побудова міцних моделей взаємодії з працівниками є не менш важливим завданням, ніж налагодження ефективних відносин з клієнтами.

Ми прагнемо бути гнучкими, тому ми змінюємо, адаптуємо та вдосконалюємо наші внутрішні процеси та послуги для клієнтів. Саме тому ми шукаємо кандидатів, які можуть запропонувати не лише свої професійні знання й якості. Ми шукаємо тих, хто здатний змінюватися, адаптуватися і вдосконалюватися разом з нами. Ми намагаємося забезпечити всі необхідні умови для розкриття вашого потенціалу і гарантуємо всебічну підтримку на вашому кар'єрному шляху.

Прагнення бути беззаперечним лідером у сфері надання професійних послуг визначає нашу стратегію. Забезпечення єдиного рівня якості послуг на глобальному рівні у межах кожного напряму основної діяльності компанії є одним із ключових пріоритетів «Делойт». Стандарти міжнародної мережі «Делойт» у сфері розвитку кадрового потенціалу (Global Talent Standards) - це глобальна ініціатива, спрямована на розробку й активне впровадження єдиних стандартів управління персоналом у всіх фірмах-учасниках і для кожного з основних напрямів діяльності та послуг. Дізнатися більше про Стандарти у сфері розвитку кадрового потенціалу.

У «Делойт» ми знаємо, що запорукою успіху компанії є її працівники. Ми цінуємо наших працівників і пропонуємо їм гнучку систему винагороди. Дізнайтеся більше про переваги роботи в «Делойт».

Ми хочемо подякувати всіх заявників за проявлений інтерес до нашої вакансії. Ми зв'яжемося з кандидатами, відібраними для проведення співбесіди.

Звертаємо вашу увагу на те, що в рамках процедури відбору кандидатів необхідно буде надати паспортні дані.

report-vacancy.svgПожаловаться на вакансиюvacancy bottom banner