star
Deloitte

Опубликовано 5 часов назад

Асистент Аудитора

Deloitte

verifiedпроверено

branchКонсалтинг / Аудит


cityКиев, вул. Жилянська, 48/50а

показать на карте

contactОлена

sitehttp://www2.deloitte.com/

 • полная занятость

Особенности вакансии

Вид занятости

Стажировка/практика

Полная занятость

Знание языка

Английский язык

ПО

Microsoft Excel

Microsoft Word

PowerPoint

MS Office

Дополнительные сведения

Работа для студента

Без опыта

Функция в бухгалтерии / финансах

Финансовый и управленческий учет

Вид аудита

Внешний аудит

«Делойт» шукає кандидата на посаду асистента аудитора у департамент аудиту в київському офісі компанії.

Якщо шляху не існує - створи свій власний!

«Делойт» є однією з провідних аудиторських фірм у світі, яка надає професійні послуги у сфері аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками підприємства та консультування з питань оподаткування й права.

Наші бачення й стратегія, розроблені у співпраці з керівництвом і партнерами фірм-учасників «Делойт» у всьому світі, засновані на принципі As One, який передбачає взаємодію в усіх географічних, функціональних і бізнес-напрямах для досягнення найвищої якості послуг, що надаються фірмами-учасниками.

Департамент аудиту не лише проводить аудит фінансової звітності компаній відповідно до місцевих та міжнародних стандартів, а й допомогає клієнтам у досягненні їхніх бізнес-цілей, удосконаленні процесів управління ризиками та підвищенні прозорості.

Обов'язки:

 • участь у підготовці фінансової звітності відповідно до місцевих та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку;
 • робота у складі команди для перевірки фінансових документів клієнта та надання професійних послуг;
 • взаємодія з клієнтами на щоденній основі, що дасть можливість розширити мережу контактів серед фінансових фахівців і представників промисловості.

Вимоги:

 • вища освіта в галузі економіки/аудиту/фінансів чи іншій галузі (ступінь бакалавра);
 • знання основ бухгалтерського обліку;
 • хороший рівень володіння англійською мовою (не нижче рівня Intermediate);
 • знання програм MS Office: MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, Outlook;
 • готовність до відряджень у межах України;
 • бажання працювати в команді;
 • досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку вважатиметься перевагою;
 • готовність працювати повний робочий день.

Ми пропонуємо:

 • дружня та енергійна команда, підтримка та куучинг від колег;
 • конкурентна заробітна плата;
 • тренінги з розвитку основних компетенцій та навичок міжособистісного спілкування;
 • підтримку в отриманні професійних кваліфікацій (ACCA);
 • можливості для швидкого кар'єрного зростання;
 • медичне страхування з першого дня роботи;
 • комфортний офіс, дружню атмосферу та динамічне середовище.

Корпоративна відповідальність

У «Делойт» ми віримо у важливість лідерства на всіх рівнях. Ми очікуємо, що наші працівники поділятимуть нашу мету, досягатимуть поставлених цілей та вирішуватимуть найважливіші питання наших клієнтів, працівників і суспільства, а також здійснюватимуть вплив, що має значення.

Мета компанії «Делойт» - здійснювати вплив, що має значення. Щодня працівники «Делойт» прагнуть змінювати життя навколо себе на краще. Ми пишаємося нашою роботою, що спрямована не лише на задоволення потреб клієнтів, а й на вирішення питань, що є важливими для наших працівників та суспільства, в якому ми працюємо й живемо. Ми завжди прагнемо бути прикладом для наслідування щодо якості, професійної чесності та позитивних змін.

У «Делойт» ми прагнемо залучати й утримувати висококваліфікованих спеціалістів та цілеспрямованих працівників інвестуючи в їхній розвиток та допомагаючи їм у досягненні успіхів. Ми впевнені, що побудова міцних моделей взаємодії з працівниками є не менш важливим завданням, ніж налагодження ефективних відносин з клієнтами.

Ми прагнемо бути гнучкими, тому ми змінюємо, адаптуємо та вдосконалюємо наші внутрішні процеси та послуги для клієнтів. Саме тому ми шукаємо кандидатів, які можуть запропонувати не лише свої професійні знання й якості. Ми шукаємо тих, хто здатний змінюватися, адаптуватися і вдосконалюватися разом з нами. Ми намагаємося забезпечити всі необхідні умови для розкриття вашого потенціалу і гарантуємо всебічну підтримку на вашому кар'єрному шляху.

Прагнення бути беззаперечним лідером у сфері надання професійних послуг визначає нашу стратегію. Забезпечення єдиного рівня якості послуг на глобальному рівні у межах кожного напряму основної діяльності компанії є одним із ключових пріоритетів «Делойт». Стандарти міжнародної мережі «Делойт» у сфері розвитку кадрового потенціалу (Global Talent Standards) - це глобальна ініціатива, спрямована на розробку й активне впровадження єдиних стандартів управління персоналом у всіх фірмах-учасниках і для кожного з основних напрямів діяльності та послуг. Дізнатися більше про Стандарти у сфері розвитку кадрового потенціалу.

У «Делойт» ми знаємо, що запорукою успіху компанії є її працівники. Ми цінуємо наших працівників і пропонуємо їм гнучку систему винагороди. Дізнайтеся більше про переваги роботи в «Делойт».

Ми хочемо подякувати всіх заявників за проявлений інтерес до нашої вакансії. Ми зв'яжемося з кандидатами, відібраними для проведення співбесіди.

Звертаємо вашу увагу на те, що в рамках процедури відбору кандидатів необхідно буде надати паспортні дані.

Пожаловаться на вакансию