star

Опубликовано 5 часов назад

Mlodszy specjalista ds. ochrony srodowiska

12000 грн.

address
Киев

Особенности вакансии

Знание языка

Польский язык

Вид занятости

Временная работа

Уровень владения языком

Польский (свободно)

Kim jestesmy

Jestesmy kilkuosobowa nowoczesna firma pomagajaca przedsiebiorstwom w dostosowywaniu sie do wymogow prawa ochrony srodowiska. Sporzadzamy roznego rodzaju opinie, ekspertyzy, raporty, sprawozdania i inne dotyczace ochrony srodowiska. Wartosci ktore wyznajemy to: merytokracja (rzady najbardziej kompetentnych), szczerosc (mowimy otwarcie co myslimy), gramy zespolowo i jestesmy wobec siebie uczciwi.

Zadania

  1. Dobieranie i wskazywanie odpowiednich metod eliminowania zagrozen dla srodowiska.
  2. Uzyskiwanie informacji ze wszystkich odpowiednich zrodel i wszystkimi odpowiednimi narzedziami.
  3. Identyfikacja wplywu na srodowisko, rozpoznawanie problemow srodowiskowych spowodowanych przez produkty, instalacje lub przedsiewziecia oraz okreslanie zakresu dokumentacji wymaganej do uzyskania decyzji zwiazanych z ochrona srodowiska z wykorzystaniem posiadanej wiedzy, literatury, danych zgromadzonych przez firme i samodzielnie z sieci Internet.
  4. Tworzenie dokumentacji technicznych i techniczno-planistycznych, opinii, ekspertyzy z wykorzystaniem wlasnej wiedzy, literatury, danych zgromadzonych przez firme oraz z sieci Internet.
  5. Prognozowanie zmian w srodowisku na podstawie dostepnych informacji i narzedzi.
  6. Rozpoznawanie zwiazkow przyczynowo-skutkowych przy analizowaniu problemow ochrony srodowiska na podstawie informacji zebranych przez firme i samodzielnie z wykorzystaniem wlasnej wiedzy i autorskich metod badawczych.
  7. Komunikowanie sie z kolegami z zespolu w wyniku samodzielnie zidentyfikowanych potrzeb komunikacji z wykorzystaniem telefonu, poczty e-mail itp. w celu optymalnego rozwiazania zaistnialego problemu.

Wymagania

  1. biegla znajomosc jezyka polskiego (poziom co najmniej C1)
  2. biegla obsluga komputera
  3. dostep do sieci internet
  4. prywatny komputer (przez pierwsze 3 miesiace)
  5. zgoda na instalacje programu monitorujacego czas pracy
  6. wyksztalcenie wyzsze na kierunku ochrona srodowiska, biologia, geografia i pokrewne: matematyka, architektura krajobrazu, zarzadzanie srodowiskiem, analityka zywnosci i srodowiska wodnego, geologia, gospodarka odpadami i rekultywacja terenow zdegradowanych, inzynieria i gospodarka wodna, lesnictwo, ochrona roslin i kontrola fitosanitarna, odnawialne zrodla energii, ogrodnictwo, przyroda, technologie ochrony srodowiska, zootechnika, akustyka, architektura i urbanistyka, ekoenergetyka, geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, inzynieria akustyczna, inzynieria srodowiska, recykling.

Co oferujemy

  1. 12 000 UAH/miesiac (+/- 20%)
  2. praca zdalna (z domu)
  3. praca w zgranym zespole i kolezenskiej atmosferze
  4. niewielkie narazenie na stres
  5. indywidualny mentor
  6. coroczne podwyzki wynagrodzenia podstawowego na podstawie wynikow

Wyzwania

  1. praca wymaga samodyscypliny, sami musimy zorganizowac sobie stanowisko pracy i odpowiadamy za efekty naszej pracy (20% wynagrodzenia uzaleznione od wynikow indywidualnych i zespolu)
  2. praca mocno angazujaca intelektualnie (czasami moze byc monotonna)
  3. praca 100% przed ekranem komputera
  4. kontakty ze wspolpracownikami wylacznie przez Internet

Pierwszym etapem rekrutacji jest wypelnienie formularza:

report-vacancy.svgПожаловаться на вакансию