star
К сожалению, данная вакансия устарела или приостановлена работодателем и сейчас недоступна

Офіс-менеджер


Лукьяновская

cityКиев

показать на карте
  • полная занятость
  • английский

Особенности вакансии

Вид занятости

Полная занятость

Район/массив

Шевченковский район

Метро

Лукьяновская

Знание языка

Английский язык

Про нас

Ми - українська ІТ компанія, яка створює продукт для клієнтів з усього світу. Для нас вкрай важливо аби кожен був фахівцем того, чим займається і любив свою справу. Зараз шукаємо офіс-менеджера, якому в кайф будувати комфортне офісне середовище і який знає, що для цього потрібно!

 

Про тебе

Ти уже рік як "вмієш" в офіс-менеджменті і знаєш, що ця роль потребує неабиякої концентрації та уваги до деталей. Ти дійсно хочеш змінювати світ навколо себе на краще, а не чекаєш вказівок "зверху". Ти гарно ладнаєш із великою кількістю завдань і вдало їх приорітезуєш, а із хаосу будуєш структурований процес, адже не хочеш весь час тонути в операційній роботі. Ти пишаєшся своєю Upper-Intermediate англійською і "дружиш" із MS Office та G-suite.

 

Ти дбатимеш про вчасне постачання всього необхідного для продуктивного життя офісу - від замовлення обідів/води/канцелярії/офісного приладдя до координації роботи прибиральниць та завгоспу. Ти матимеш широке поле для імплементації своїх ідей щодо поліпшення офісного простору. Ти працюватимеш в зв'язці із івент-менеджеркою над внутрнішніми/зовнішніми подіями, а із HR відділом над різними внутрішніми ініціативами. Ти ростимеш в Happiness Manager, якщо звісно захочеш (:

 

Ми піклуємось про:

  • баланс персонального з робочим - по 20 бізнес днів оплачуваної відпустки та лікарняних на рік;

  • здоров'я у всіх його проявах - збалансовані обіди та медичне страхування коштом компанії;

  • фанову робочу атмосферу в pet-friendly офісі;

  • професійний ріст кожного - компенсуємо частину витрат на професійне навчання та відвідини профільних івентів.

 

Пожаловаться на вакансию