Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Junior Specialist Limba Romana

PwC Service Delivery Center
4 года назад
24 апреля 2019
Одесса

Compania de consultanta PwC isi extinde prezenta in Ucraina prin deschiderea unui Centru de livrare a serviciilor (SDC) in Lviv de la inceputul anului 2018.

SDC-ul realizeaza o gama larga de sarcini profesionale pentru servicii de audit, fiscale si consultanta in Europa Centrala si de Est (CEE).

Ce va oferim:

  • o echipa de colegi cu experienta si specialisti de inalta clasa;
  • oportunitati semnificative de dezvoltare in cadrul unei companii lider, recunoscute la nivel global;
  • Compensatie ATTRACTIVA cu pachet de beneficii suplimentare

Profilul dvs. ar trebui sa fie:

  • diploma universitara relevanta;
  • abilitati analitice si atentie la detalii;
  • bune abilitati MS Office, in special Excel si PowerPoint;
  • Limba engleza si romana la nivel scris si vorbit

Responsabilitati:

  • va vom invata cateva studii de piata privind contabilitatea sau auditul sau tranzactiile de salarizare a angajatilor - depinde de interesul dvs. fata de factorul nostru de oportunitati;

Angajatii nostrii spun ca sunt fericiti sa lucreze aici - vino si verifica :)

Марта Масюк