Створити резюме це просто!

Зареєструйтеся, пройдіть три простих кроки заповнення резюме і почніть пошук роботи. Розсилайте резюме самі або розмістіть його в нашій базі, щоб роботодавці зв'язалися з вами.

Створюйте резюме швидко і легко

Створюйте резюме швидко і легко

Наш конструктор допоможе вам розповісти роботодавцю важливу для нього інформацію. Ви зможете отримати доступ до резюме з будь-якого пристрою і відредагувати його в зручний момент через додаток або з комп'ютера.

Завантажуйте резюме з готовим оформленням

Завантажуйте резюме з готовим оформленням

Ми знаємо, що роботодавцю важливо ваше резюме, але його складно оформити самостійно. Тому заповніть форму і всього за пару кліків ви отримаєте файл з резюме, який буде правильно оформлений і готовий до відправки роботодавцям.

Отримуйте дзвінки і листи від роботодавців

Отримуйте дзвінки і листи від роботодавців

Багато роботодавців переглядають резюме ще до того, як опублікували вакансію. Додайте резюме на сайті і отримуйте запрошення на співбесіди! Ви в будь-який момент можете вибрати, хто побачить ваше резюме і контакти або видалити резюме.

Дізнавайтеся, хто відкривав ваше резюме

Дізнавайтеся, хто відкривав ваше резюме

На сайті і в додатку вам доступна статистика переглядів резюме. Ви зможете перевірити, які компанії і як часто цікавляться вашою кандидатурою. Це допоможе зрозуміти, наскільки ваше резюме цікаво роботодавцям, і на вакансії яких компаній може бути вигідніше відгукуватися.

Найбільші компанії по всій Україні шукають співробітників на robota.ua

ITCraft
IT-Enterprise
Dreamscape Networks
Netcracker
Sigma Software
Innovation Group
Future Processing Ukraine
Infopulse / Инфопульс
G5 Entertainment AB
DB Best Technologies
Amadeus Ukraine
MEGOGO

Зареєструйтеся

щоб безкоштовно створити резюме

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь з Умовами користування і Політикою конфіденційності
або увійдіть за допомогою
facebookgoogle
rabota.ua mobile app - app storerabota.ua mobile app - google play
pracujnetwork
ТОВ «Робота Інтернешнл» © 2020 Всі права захищені та охороняються діючим законодавством України. Використання матеріалів з даного сайту можливе тільки з письмового дозволу компанії ТОВ «Робота Інтернешнл». Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст розміщених оголошень.